رفتن به محتوای اصلی
x

كسب رتبه دوم و سوم مرحله نهایی بیست و دومین المپیاد علمی کشور توسط آقایان علیرضا بنده خدا و رضا گلی فخبی

كسب رتبه دوم و سوم مرحله نهایی بیست و دومین المپیاد علمی کشور در سال 1396 توسط آقایان علیرضا بنده خدا و رضا گلی فخبی

------------------------------------------------------------------

در پایان بيست و دومين المپياد علمي دانشجويي كشور، 11 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان عناوین برتر این دوره از مسابقات در رشته های مختلف را کسب کردند.

در این رقابت ها که با حضور دانشجویان برتر دانشگاه های سراسر کشور برگزار شد، از دانشگاه صنعتی اصفهان فرانک خان احمدی و علی ربانی با درخشش در رشته مهندسی کشاورزی به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب نمودند و علیرضا مؤذني نیز موفق به کسب رتبه سوم  رشته شیمی شد.

دیگر دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، در رشته مهندسي مواد علیرضا بنده خدا و رضا گلی فخبی به ترتیب رتبه های دوم و سوم، مهدی میرزاوند در رشته فیزیک حائز رتبه هفتم و دانیال امینی، نیز در مهندسی عمران در جایگاه هشتم قرار گرفت.

در رشته ریاضی، محسن قدرتی در جایگاه نهم، در رشته شیمی، محمد حسن ملکی دلیگانی موفق به کسب رتبه ششم، در رشته مهندسی مکانیک، سید مصطفی حسینی در جایگاه هشتم و در رشته آمار نیز مرتضي كياني در جایگاه هفتم قرار گرفت.

گفتنی است: بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان سنجش آموزش کشور با هدف تشویق دانشجویان دانشگاه های کشور به مطالعه، تحقیق و ایجاد فرصت های مناسب برای اعتلای علمی آنها، روزهای ۲۹ و ۳۰ تیر سال 96 با حضور ۹۷۹ داوطلب از دانشگاه های سراسر کشور در 20 رشته برگزار شد.

تحت نظارت وف ایرانی